Jste zde:  Titulní strana  /  Reklama  /  Benda Fólie

Fólie na okna

Fólie na okna – zaručená kvalita u Benda Fólie

Perfektní způsob, jak zajistit a zabezpečit skleněná okna, vchodové dveře ze skla nebo obchodní vitrínu či kanceláře je, pořídit si profesionálně instalované fólie na sklo. My doporučujeme společnost Okenní fólie Benda, neboť poskytují služby už více jak 20 let. Zaměstnanci jsou kvalifikovaní profesionálové a kvalita fólií na okna je jedna z nejlepších na trhu. Protože druhů fólií na sklo je mnoho, nejlepší je kontaktovat firmu s vlastní zakázkou a poradit se o ideálních možnostech. Společnost pak vše zajišťuje rychle, precizně a za velmi dobré ceny.

 

Petr Benda
774 246 053

 

Fólie na okna – čím vám budou prospěšné

Do fólie na okna se opravdu vyplatí investovat, a to z mnoha důvodů. Jaké funkce fólie plní? Některé vyjmenujeme níže.

  • Fólie na sklo – ochrana před rozbitím, vysypáním, případně následným poraněním.
  • Fólie na okna – ochrana interiéru nebo vystaveného zboží před slunečním a tepelným zářením.
  • Fólie na sklo výloh a vitrín – ochrana před zloději či vandaly.
  • Fólie na střešní okna – ochrana před vytopením, vysypáním a následným zničením interiéru.
  • Fólie na okna – ochrana před UV zářením, únikem tepla nebo chladu z klimatizace.
  • Privátní fólie na sklo – zajištění soukromí kancelářského prostředí.
  • Všechny typy fólií se dají kombinovat.

 

Bezpečností fólie na okna

Kvalita fólií na okna a skla je zajištěna dodávkou prověřeného dodavatele. Fólie mají velmi dlouhou životnost a požadované bezpečnostní akreditace.

Bezpečnostní fólie chrání před vandalismem, živelnými katastrofami, před náhodným rozbitím či vysypáním nebo vyloupením.

 

Fólie na okna – další možnosti

Firma Okenní fólie Benda nabízí mnoho druhů fólií právě pro to, aby všichni klienti našli to, co potřebují a byli maximálně spokojeni. U firmy pořídíte fólie na skla auta, balkónové fólie, dekorační, zrcadlové fólie.

Zakoupit u společnosti můžete i externí fólie pro ochranu před slunečním zářením. To totiž způsobuje velké a nákladné škody na vybavení interiéru, ať už nábytku, podlahové krytiny nebo na technickém vybavení.

Pokud potřebujete zajistit oddělený prostor nebo soukromí, ideální jsou privátní a dekorační fólie.

Další fólie mají reklamní funkci, zrcadlový efekt nebo různé barevné motivy.

 

Fólie na sklo – kvalitní servis a údržba

Okenní fólie Benda nabízí kombinaci všech nabízených fólií. Zajistíte si tak maximální ochranu s estetickým a moderním designem. Pokud si nevíte rady a nejste si jisti, jakou fólii zvolit, kontaktujte firmu Benda Fólie a proškolený personál vám velmi ochotně s výběrem poradí a pomůže.

Můžete si vybrat protisluneční fólie, dekorační nebo privátní fólie a bezpečnostní fólie na sklo nebo termoizolační fólie.

Servis a instalace probíhá velmi rychle a precizně. Kvalita služeb zahrnuje práci vysoké úrovně se samozřejmostí závěrečného úklidu. Fólie na okna lze instalovat na všechny druhy skel, není nutné pořizovat nové skleněné plochy nebo okna. Pokud máte staré fólie na oknech, ani to není překážka pro pracovníky společnosti Benda-folie.cz. Finální a vždy výhodná cena zahrnuje záruční i pozáruční servis. Údržba fólií nevyžaduje žádnou specifickou pozornost, je velmi snadná a nenáročná.

 

Fólie na okna – uznávané pojišťovnami

Firma Okenní fólie Benda nabízí nejkvalitnější fólie na trhu, které si drží vysoký standard a dlouhou životnost. Nezávadnost je zajištěna splněním kvalifikace dle Evropské unie a akreditací v akreditačních zkušebnách. Pojišťovny tyto fólie uznávají a doporučují.

 

Okenní fólie Benda – spokojené reference

Benda-Folie.cz je námi doporučovaná firma pro kvalitu služeb, preciznost služeb a velmi výhodné ceny. Okenní fólie od této společnosti doporučují mnohé velké i malé firmy, soukromníci i velké podniky. Podívejte se na spokojené recenze třeba od ČSOB, ČD, Seznam.cz, TV Nova a jiných. Pokud vás zajímá kompletní nabídka, určitě se podívejte na webové stránky společnosti nebo firmu rovnou kontaktujte pro více informací.

 

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky