Malířské práce

Nabízíme...

jako škrábání starých maleb, isolační nátěry, penetrace, sádrování, stěrkování, včetně drobných zednických oprav. Malujeme od obyčejných nátěrů po luxusní vinylové nátěry (např. Dulux, Jupol Gold, Caparol a jiné).


Před zahájením domluvených řemeslných pracích vždy zakrýváme podlahy i nábytek, a olepujeme vše co je potřebné. Po vymalování provádíme hrubý úklid.


Realizujeme plně omyvatelné nátěry v interiérech i exteriérech a nátěry venkovních fasád.


Opravujeme a natíráme linkrusty.


Odstíny barev vybíráme ze vzorníků DULUX, RAL a NCS.


Dále nabízíme velmi žádanou službu "malování na klíč". Výhodou je, že zákazník ušetří čas, nejprve s otravnou přípravou před malováním (např. stěhování nábytku aj.), a poté s následným úklidem po malování. Ráno zákazník odejde a večer má doma vymalováno i uklizeno, a bez jakýchkoliv starostí. Přenechte vaše starosti profesionálům a využijte svůj čas k aktivitám, které máte rádi.


Malujeme veškeré objekty, od jednotlivých pokojů po byty, panelové domy, rodinné domy, roubenky, hotely, školy, školky, nemocnice, haly aj. Prostě vše, kde můžeme být potřební.


Rádi k vám přijedeme, pomůžeme s výběrem barev a poradíme s výběrem materiálu. Vše si zaměříme a vypracujeme vám nezávaznou nabídku (tj. cenovou kalkulaci) zdarma. Pokud budete s nabídkou spokojeni, dohodneme následně možný termín realizace.


Pracujeme v Praze a okolí. Jezdíme však i po celé ČR. Záleží na rozsahu zakázky a vzájemné dohodě.

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky