Jste zde:  Titulní strana  /  Reklama  /  Podlahy Praha

Podlahy Praha

Podlahy Praha s.r.o. je firma, která se věnuje kompletní službám v oblasti podlahových krytin. Nabízí prodej mnoha druhů podlahových krytin, pokládku podlah, renovace, rekonstrukce i broušení parket a spoustu dalších specifických služeb. Vzorková prodejna společnosti Podlahy Praha je jedním z velkých bonusů, neboť zde najdete všechny druhy podlahových krytin a můžete si osobně vybrat. Najdete tu nejen koberce, dřevěné podlahy, vinylové podlahy a PVC, ale také dlažbu, parkety, laminátové podlahy i marmoleum.

 

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

 

Objednáním celkového servisu k podlaze od společnosti Podlahy Praha si zajistíte profesionální a kvalitní podlahu na mnoho let. Firmu můžete oslovit s poptávkou na pokládku podlahové krytiny, renovaci, servis i montáž.

 

Podlahy Praha – benefity společnosti pro vás

Firma Podlahy Praha si velmi cení svých klientů a proto nabízí jen kvalitní produkty a profesionální služby. Nabídka je vždy sestavena se zákazníkem na základě jeho potřeb a požadavků a možností.

Další výhody společnosti Podlahy Praha:

  • Zodpovědnost a krátké realizační termíny
  • Dlouholetá praxe a mnoho kladných referencí od spokojených klientů
  • Úplná nabídka různých druhů podlah a doplňkových služeb
  • Nabídka vytvoření cenové kalkulace zdarma
  • Vzorková prodejna v Praze a skvělé ceny

 

Podlahy Praha – co si můžete objednat

Výše už bylo uvedeno, že společnost Podlahy Praha nejen prodává podlahové krytiny, ale zároveň nabízí doplňkové služby k pokládce nové podlahy, ale také obnově staré podlahy nebo poničené podlahy.

Co můžete u firmy Podlahy Praha objednat? Je to pokládka podlahy, renovace podlahy, pokládka třívrstvých i dvouvrstvých podlah, pokládka vinylové podlahy lepením, pokládka laminátové podlahy, korkové podlahy nebo parkety. V nabídce je renovace parket, broušení, olejování, lakování nebo tmelení parket. Na všechny tyto služby používají zaměstnanci společnosti Podlahy Praha velmi spolehlivé a profesionální stroje.

 

Podlahy Praha - vyberte si, co budete chtít

Vybírat podlahové krytiny můžete u společnosti Podlahy Praha nejen na internetu, ale také ve vzorkové prodejně na Praze 7. Nabídka je opravdu široká a u všech podlahových krytin je nabízeno mnoho odstínů, typů, barev i designů. Společnosti Podlahy Praha nabízí plovoucí podlahy,  dřevěné podlahy, rigidní, laminátové i PVC podlahy, koberce, marmoleum, nechybí vinylová podlaha, přírodní linoleum, dlažba a dokonce i vhodné podlahové krytiny na venkovní terasy, nebo obklady vnitřních prostor nebo i venkovních fasád. K podlahám neoddělitelně patří služby jako renovace, obkládání domů nebo pokládka dřevěné podlahy u venkovní terasy, pokládka dlažby, lištování, repasování a renovace stávajících dřevěných podlah. Zkrátka služeb je mnoho a každý, kdo potřebuje, najde to své.

 

Podlahy Praha – s odborníkem chybu neuděláte

Někdo by snad mohl říct, že pokládka podlahy je snadná. Pokud máte již zkušenosti nebo k ruce někoho, kdo vám poradí, možné to je. Ale na druhé straně není zrovna málo časté, že se lidé rozhodnou pro výběr a pokládku podlahy vlastními silami a profesionální firma pak zachraňuje, co se dá. Doporučení zní: s radou od odborníka nic neztratíte, naopak získáte. Podlaha je základ domu, a aby vydržela dlouho, je třeba zvážit kritéria, jako je typ podlahy, tloušťka, materiál, barva, podklad pro podlahu, vytížení, kde bude podlaha, zátěž a podobně. Se všemi těmito náležitostmi vám profesionálně poradí zaměstnanci společnosti Podlahy Praha, zdarma vám poskytnou cenovou kalkulaci na podlahu, dovoz, montáž a další servis.

Podlahy Praha nabízí opravdu kvalitní produkty a práce s tím spojené provádí jen kvalifikovaní zaměstnanci s použitím velmi kvalitních přístrojů, strojů a nářadí. Pokud tedy objednáte renovaci staré dřevěné podlahy, nepoznáte, že vám tam nepoložili zcela novou. Ani pokládka vinylových podlah není žádnou překážkou a profesionální položení podlahy zajistí, že podlaha bude vypadat, jako vrostlá do prostoru.

 

Podlahy Praha – další odkazy a webové stránky

 

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky