Jste zde:  Titulní strana  /  Reklama  /  Deratizace Praha

Deratizace štěnic

Společnost Deratizace Praha je na českém trhu přes 15 let. Díky dlouholetým zkušenostem je předním specialistou v oboru DDD, tedy deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Štěnice domácí je malá ploštice, která se živí krví teplokrevných živočichů. Štěnice umí velmi znepříjemnit život, a proto je tady firma Deratizace Praha, která vám od tohoto problému rychle a efektivně pomůže. Deratizace štěnice, odborně dezinsekce štěnic, je komplexní proces hubení štěnic. V případě podezření na výskyt štěnic ihned volejte profesionální firmu, která se o vše postará s garancí 100% úspěšnosti. Není možné se štěnic zbavit vlastními silami pomocí zakoupených produktů. Společnost Deratizace Praha je u vás do dvou hodin a za velmi přijatelné ceny, s diskrétním přístupem, vám vše vyřeší.

 

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

 

Deratizace štěnic – štípance jako stopa výskytu

Pokud na svém těle pozorujete drobné zarudlé štípance, někdy svědivé, jindy jako puchýřky, ale většinou více na jednom místě, je třeba být pozorní. Jak vypadají štípance od štěnice? Štípance od štěnice se dají zaměnit za kousnutí od jiného hmyzu. Kousnutí od štěnice však nebolí v momentě sání, tedy je možné, že se objeví po několika dnech. Štěnice se pohybuje na hostiteli, tedy je vždy několik malých kousnutí v jedné oblasti. Jakmile něco takového pozorujete, neváhejte a volejte odborníky na deratizace štěnic. My doporučujeme ověřenou firmu Deratizace Praha.

 

Deratizace štěnic – výkaly další důkaz výskytu štěnic

Štěnice je velmi drobný parazit. Dorůstá v průměru 3 mm až 8 mm. Přesto může za sebou nechávat stopy. Výše zmíněné štípance, nebo malé černé tečky na prostěradle, to jsou výkaly. Tyto tečky můžete pozorovat v místě hostitele, kde spí. Štěnice vylézají v noci. Není jiná možnost, než co nejdříve volat profesionální firmu na hubení štěnic.

 

Deratizace štěnic – profesionál Deratizace Praha

  • Společnost Deratizace Praha je opravdovým profesionálem v oboru DDD. Je natolik schopná, že s klidným svědomím poskytuje 100% garanci úspěšnosti.
  • Zaměstnanci jsou vyškolení, jednají rychle, diskrétně, kvalitně a s respektem.
  • Jakmile zavoláte do firmy, jsou u vás do 2 hodin, aby zjistili situaci a připravili prostor.
  • Deratizace Praha je firma, která využívá k hubení štěnice domácí jen ty nejkvalitnější a nejmodernější přípravky, které jsou šetrné k lidem, mazlíčkům i okolí.
  • Firma Deratizace Praha má četné zkušenosti v bytech, domech, ubytovacích i stravovacích zařízeních, školách i nemocnicích.

 

Deratizace štěnic – hubení štěnic jen s odborníkem

Firma Deratizace Praha si zakládá na úspěšnosti vyhubení parazitů právě díky speciálním prostředkům a ověřeným postupům. Žádné takové prostředky nejsou běžně prodejné a pokud se do likvidace štěnic pustíte sami, jen situaci zhoršíte. Štěnice si díky nekvalitním jedům vytvoří rezistenci a pak bude celý proces těžší i pro odborníky. Štěnice se do domácnosti nebo jinam dostane velmi snadno, proto je nezbytné ihned volat specializovanou firmu.

 

Deratizace štěnic – jak se štěnice rozšiřují

Ani nevíme kdy vznikla fáma, že štěnice jsou tam, kde je špína a špatné hygienické návyky. Tak tomu není. Štěnice domácí, jak už bylo psáno výše, se živí krví, tedy se vyskytuje všude tam, kde je velký výskyt osob a zvířat. Firma Deratizace Praha vytvořila skvělý informativní web věnovaný štěnicím pro upřesnění výskytu, růstu a možnostech vyhubení.

Kde tedy jsou?

  • Štěnice se snadno dostanou k vám domu z dovolené. Stěhují se s hostitelem, tedy jedou s vámi z chatky nebo luxusního hotelu.
  • Štěnice se vyskytují v nemocničních zařízeních, skladech, dopravních prostředcích.
  • Štěnice jsou i ve školách nebo stravovacích zařízeních.
  • Stěhují se také z bytu do bytu kolem ústředního topení a podobně.

 

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky