Jste zde:  Titulní strana  /  Reklama  /  Dveře OK

Dveře OK - odemčené možnosti vašeho bezpečí

Pokud vám záleží na vašem bytě, domě, majetku, vlastnictví a rodině, doporučujeme vám pořízení bezpečnostních dveří u společnosti Dveře OK. Je to mladá a ambiciózní firma plná vstřícných a ochotných zaměstnanců. Služby jsou poskytovány s preferencí na klienta a produkty jsou vysoce kvalitní. Bezpečnostní dveře do bytu pořídíte za velmi přijatelné ceny spolu s bonusy jako je první zaměření po Praze zdarma, první konzultace zdarma nebo výběr z mnoha typů dveří, bezpečnostních prvků a doplňků. Přívětivé ceny nezahrnují jen kvalitní produkty, z nichž některé mají dokonce punc český výrobek, ale zahrnují i super servis, profesionální přístup, rychlé dodání po celé České republice a další bonusy.

 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 383 123
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bezpečnostní dveře do bytu - moderně a kvalitně

Pocit bezpečí, chráněného majetku, nerušeného klidu hlukem z chodby, nebo dovolená bez starostí, že byt někdo vykrade, to vše jsou krásné jistoty, které lze získat spolu s instalací kvalitních bezpečnostních dveří od společnosti Dveře OK. Bezpečnostní dveře můžete pořídit ve dvou bezpečnostních třídách proti vloupání a zároveň s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení. Bezpečnostní dveře jsou v nabídce v mnoha barevných variantách a odstínech, přírodních imitacích nebo retro designu či čistě hladkém provedení. Firma Dveře OK umí uspokojit každého klienta, neboť mají otevřené dveře všem poptávkám, i těm netradičním, specifickým či atypickým.

 

Vchodové dveře do bytu - brána do bezpečí

Vchodové dveře do bytu dovážené a instalované firmou Dveře OK splňují vysoké bezpečnostní požadavky, klasifikace i normy. Bezpečnostní dveře jsou ideální ochranou pro vás, vaši rodinu, majetek, váš domov, a protože bezpečí domova by mělo být na prvním místě, není proč váhat nad koupí kvalitních vchodových dveří do bytu.

 

Bezpečnostní dveře - jaké jsou varianty

Jaké jistoty zabezpečení vám bezpečnostní dveře u společnosti Dveře OK nabízí? Hlavní jistotou je klasifikace dle norem a certifikace prováděná v akreditovaných zkušebnách, díky čemuž jsou certifikáty uznávané pojišťovnami. Bezpečnostní prvky zajišťují ochranu proti vloupání, proti vysazení, protihlukovou ochranu, izolační vložku, protipožární a protikouřovou ochranu. Kombinací bezpečnostních dveří s protipožárními získáte nejvyšší možnost ochrany. Navíc si můžete vchodové dveře 80 vybavit dalšími bezpečnostními prvky jako jsou kukátka, bezpečnostní vložky nebo kování.

 

Protipožární dveře s vysokou odolností

Protipožární dveře, které pořídíte u společnosti Dveře OK jsou třídy EW 30. To znamená, že odolnost proti požáru je 30 minut, což je u rychle se šířícího ohně a žáru opravdu vysoké číslo. Firma Dveře OK nabízí svým klientům jen to nejlepší, a tak i protipožární dveře splňují certifikáty kvality dle normy.

 

Bezpečnostní protipožární dveře 90

Protipožární dveře 90 jsou v nabídce ve variantách protipožárních vchodových dveří nebo bezpečnostních/protipožárních vchodových dveří. Splňují protipožární třídu 30 minut a jsou vhodné pro instalaci do původní zárubně. Všechny bezpečnostní protipožární dveře společnosti Dveře OK mají certifikát uznávaný pojišťovnami. Zároveň si můžete vybrat protipožární dveře jednobodové, šestibodové či osmibodové nebo v kombinaci s bezpečnostní třídou RC2 nebo RC3 až dvanáctibodové. Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte kvalifikovaný personál společnosti Dveře OK a poraďte se, co bude pro váš bezpečný domov nejlepší.

 

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky