Jste zde:  Titulní strana  /  Reklama  /  BVP

Urban BVP kvalitní vjezdové brány

Kvalitní zabezpečení pozemku je jedním z nejžádanějších požadavků klientů. Společnost Urban BVP nabízí nejen bezpečnostní vjezdové brány, ale také esteticky laděné s okolím a zároveň praktické pro uživatele.

Kromě vjezdových bran můžete u společnosti kvalitně pořídit například garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky.

Společnost je na trhu už mnoho let a díky tomu se stává předním specialistou v oboru BVP - brány, vrata, ploty. Na vše využívá výběrový materiál a jen ty nejlepší dodavatele. Velmi výhodné ceny produktů jsou jen dalším bonusem společnosti Urban BVP.

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vjezdové brány - nabídka

Kvalita, dlouholetá funkčnost a neporuchovost vjezdových bran, je jedním z hlavních důvodů, proč pořídit vjezdovou bránu u společnosti Urban BVP. Není však na místě objednat jakoukoliv vjezdovou bránu, bez předchozí porady s proškolenými zaměstnanci. Všechny nabízené vjezdové brány mají své specifické vlastnosti, výhody i nevýhody. Firma vyrábí vše na míru, a zaměstnanci vám ochotně poradí a vyberou to, co bude splňovat vaše očekávání. Pracovníci se často jezdí podívat na pozemek ještě před ukončením objednávky, aby si byli opravdu jisti tím, že dodrží kvalitní dodávku.

 

Vjezdové brány samonosné

Na pozemky, kde není žádoucí velký stavební zásah, je zde nerovný terén nebo je nutnost parkování hned za bránou, jsou velmi žádané vjezdové brány samonosné. Diky vlastní konstrukci vjezdové brány, je instalace a montáž možná kdekoliv. Samonosné brány se navíc otevírají do strany, podélně, tedy nezabírají místo. Konstrukce umožňuje pohyb brány nad terénem, takže je tento typ vjezdové brány vhodný i pro křivolaké prostředí. Bonusem je velmi snadná údržba.

 

Vjezdové brány pojezdové

Další vjezdovou bránou, která se otevírá do strany, je brána pojezdová. Velmi dobrá cena a možnost parkování hned za vjezdovou bránou jsou velké výhody. Pojezdové brány jsou oblíbené pro nízkou poruchovost, možnost širokého vjezdu i nabízených materiálu a designů. Pro instalaci této vjezdové brány je nutný rovný terén, aby došlo ke kvalitnímu umístění a zabetonování úchytné kolejnice pro pojezdová kolečka. Údržba pojezdové vjezdové brány je náročnější, ale zase nabízí dlouhou trvanlivost.

 

Vjezdové brány křídlové

Klasika mezi vjezdovými bránami jsou brány křídlové. Jsou totiž snadno dostupné, levné a instalace je velmi nenáročná a možná v podstatě kdekoliv. Jen se nedoporučuje tento typ vjezdové brány do svahu z praktických důvodů. Firma Urban BVP však i nabídku těchto vjezdových bran pozvedla na vyšší úroveň, protože je vyrábí na míru, s možností výběru materiálu, velikosti, otevírání dovnitř i ven, nebo na obě strany a s možností jednoho nebo dvou křídel. Křídlové brány jsou nenáročné na údržbu i ovládání a nabízí manuální i dálkové otevírání.

 

Firma Urban BVP kvalita za super cenu

Firma Urban BVP je malá společnost, která si školí vlastní zaměstnance, čímž zvyšuje úroveň služeb. Klienti si chválí ochotu a spolehlivost personálu, který se zájmem a důsledností plní přání a požadavky klientů. Doporučujeme tuto firmu také proto, že opravdu rychle jednají, vyrábí i dodávají, plní termíny a produkty jsou nejen esteticky pěkné, ale i málo poruchové, kvalitní a splňují bezpečností i izolační požadavky.

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky