Jste zde:  Titulní strana  /  Reklama  /  DORINT

Moderní luxusní koupelny Praha od Dorint DG

Mezinárodně uznávaná společnost Dornbracht Group s nabídkou luxusních kopelen pronikla na český trh díky vzorkové prodejně Dorint DG Centrum. Tato rozsáhlá prodejna je umístěna na pražském Žižkově už od roku 2017 a těší se velké oblibě. Na 150m2 máte možnost osobně zažít luxusní koupelny a koupelnové vybavení, koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty. Společnost Dornbracht je zaměřena převážně na kombinaci konstrukčních principů, jako jsou proporce, přesnost, progresivita, výkon a osobnost. A právě spolu s nekompromisní kvalitou zaručují, že Dornbracht výrobky vydrží mnoho dalších let.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Luxusní koupelny Praha – nahlédněte nový směr

 

Nabídka luxusních koupelen s atypickými prvky zajišťuje společnosti Dornbracht velké uznání a oblíbenost v mnoha zemích celého světa. Od roku 2001 je součástí Dornbracht Group další velmi uznávaná společnost Alape. Produkty těchto společností nabízí kvalitu, moderní design a technologické prvky koupelnových systémů. To vše si můžete prohlédnout a zkusit ve vzorkové prodejně Dorint DG Centrum na Žižkově v Praze, zde vám budou k dispozici zainteresovaní a zkušení zaměstnanci, kteří vám vše velmi rádi představí.

 

Koupelny Praha – v Dorint DG Centru uvidíte

 

Luxusní koupelny – ráj ve vaší domácí koupelně

Inovativní technologické prvky skloubené s architekturou společnosti Dornbracht, mají na trhu speciální místo. Systém PERFORMING WATER je jeden z nejvyužívanějších systémů v moderních luxusních koupelnách. Je to vhodný systém pro lázně, ale hlavně i do jakékoliv domácí koupelny. Performing water je systém, který nabízí vodní sprchy a baterie s mnoha možnostmi a způsoby, jak si užít vodní proud. Například formou očistného deště s prvky energetického světelného proudu, čímž získáte novou energii pro váš den, nebo průzračné prameny vody či intenzivní vodní tok pro probuzení a dokonalou relaxaci. To vše se může stát novou součástí vaší koupelny.

 

Luxusní koupelny – transforming water

Doba stresu, doba spěchu, neustálého běhu, to vše potřebuje nějaké vyrovnání a tělo i duše volají po harmonizaci a zklidnění. A právě díky systému TRANSFORMING WATER od společnosti Dornbracht si toto můžete dopřát ve své koupelně. Praktické technologie skloubené v moderním designu s architektonickými prvky a s vlastní osobitostí dodají sprchování nový rozměr a zasloužená očista a relax jen následuje.

 

Luxusní koupelny - Alape sanitární vybavení

Není mnoho společností, které se na trhu udrží několik desítek let, společnost ALAPE je jednou z takových vyjímek. V roce 1896 v Německu pan Adolf Lamprecht založil společnost, která byla převážně zaměřena na výrobu umyvadel  a dřezů z glazované oceli pro vyšší třídu do luxusních koupelen. Výrobky byly natolik dokonalé a kvalitní, že se firma na trhu těšila velké oblíbenosti a zůstala na trhu až do dnešních dob. V roce 2001 se společnost ALAPE stala součástí Dornbracht Group a je její nedílnou součástí s nabídkou umyvadel, dřezů a dalšího sanitárního vybavení. Vždyť zrovna společnost ALAPE byla první, kdo trhu představil zabudované umyvadlo nebo umyvadlovou skříňku.

2023 © Malby Laky - Michal Hampl  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

image

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky